”Frou-Frou, een kapperszaak met dromen”

Om je droom te verwezenlijken is een ontzettend fijn gevoel. Ik wilde heel graag mijn eigen salon openen in hartje centrum van Amsterdam. Dat dit uiteindelijk is gelukt kan ik soms nog niet helemaal geloven. Ik ben trots op mezelf, maar ook gezegend met de lieve mensen om mij heen, zowel vrienden, familie als klanten.

 

Marlies van der Schot, Haarstylist

Door mijn werk ben ik continu in aanraking met mensen. Deze mensen hebben vaak mooie doelstellingen en passies in hun leven. Mijn salon wil ik hiervoor inzetten. Dat we mogelijkheden creëren om elkaar meer zichtbaarheid te geven en elkaar te verbinden door middel van workshops, lezingen, een closetsale of misschien wel een poetry night! You name it! Ik hoop dat dit in de toekomst uitgroeit tot iets moois. Daar zou ik gelukkig van worden, mensen met elkaar verbinden en daarin het verschil te maken.

Met het concept van de zaak heb ik zo bewust mogelijk gekozen voor duurzame en milieu-/diervriendelijke producten. Dat de merken zich ook inzetten om zo min mogelijk schade aan te brengen een mens, dier en natuur. Vrijwel alles in de zaak qua aankleding is tweedehands aangeschaft. Op deze manier geef je gebruikte spullen een tweede kans en ben je tegelijkertijd lekker duurzaam bezig.

Het Tulpenfonds is mij aangeraden door de vriend van een collega-ondernemer van me. Beiden zijn ze hierbij aangesloten. Dat zij hebben gekozen voor Tulpenfonds, geeft mij voldoende vertrouwen om ook deze keuze te maken.

In het kort

Het vangnet van Marlies bestaat uit:

Arbeidsongeschiktheidsverzekering

100

Marlies betaalt

100

Als Marlies helemaal niet meer kan werken, ontvangt zij €21.430,- p/jaar gedurende 7 jaar. 

Bereken jouw premie

Of doe de zelftest

Bekijk al onze vangnetten

View product
10

De kracht van preventie

Preventiemanager

  • Voorkom uitval;
  • Onafhankelijk specialist;
  • Elk kwartaal je gezondheid checken;
  • Een luisterend oor.
Direct afsluiten Lees meer
View product
Meest gekozen
Gemiddeld 42 per maand

Solidariteit als het even tegenzit

Crowdsurance

  • Keuze uit €1.000, €1.500, €2.000, €2.500 of €3.000 netto per maand;
  • Gemakkelijk online af te sluiten.
Direct afsluiten Lees meer
View product
Vanaf 50 per maand

De zekerheid van vast inkomen

AOV basis

  • Een vangnet van € 25.070 bruto per jaar voor maximaal 7 jaar ;
  • Preventie en hulp vanaf dag 1;
  • Simpel proces en een lage premie.
Direct afsluiten Lees meer